سیلندر هیدرولیک

سیلندر هیدرولیک

شرکت رانش هیدرولیک سهند تبریز تولید کننده سیلندرهای هیدرولیک با کاربرد عمومی صنعتی و مطابق با استاندارد داخلی خود شرکت می باشد. این شرکت علاوه از آن آمادگی طراحی و ساخت سیلندرهای هیدرولیک براساس نیاز خریدار را دارد. تمامی سیلندرهای تولید شده توسط این شرکت بر اساس استاندارد DIN بوده و قبل از تحویل، مورد تست و آزمون قرار می گیرد و دارای یک سال گارانتی می باشند.

سیلندر هیدرولیک
سیلندر هیدرولیک

خدمات شرکت رانش هیدرولیک سهند تبریز در بخش سیلندر هیدرولیک

  • تولید کنندهسیلندرهای هیدرولیک استاندارد مطابق با کاتالوگ در سری های TRA , TRB , TRC , WDA, WDB, WDC
  • تولید انبوهسیلندرهای هیدرولیک مطابق با نقشه و درخواست مشتری
  • طراحی و ساخت سیلندرهای هیدرولیک سفارشی
  • سیلندرهای هیدرولیک صنعتی و خودروئی با طول کورس و فشارهای کاری گوناگون
  • سیلندر هیدرولیک سرعت بالا (High Speed) و سیلندر هیدرولیک فشار بالا (High Force)
  • طراحی و ساخت سیلندرهای هیدرولیکبرگشت فنری
  • طراحی و ساخت سیلندر هیدرولیک مجهز به سیستم ضربه گیر داخلی (Cylinder Cushioning) برای کنترل فشارهای ضربه ای
  • طراحی و ساختبوسترهای هیدرولیک و هیدروپنوماتیک

 

با افتخار می گوئیم، ما تولید کننده سیلندر هستیم و نه وارد کننده آن

سابقه ما در این زمینه نشانگر توانایی، تعهد و تجربه ماست

کاتالوگ سیلندرهای تولیدی استاندارد شرکت رانش هیدرولیک سهند تبریز در صفحه اصلی و همچنین در صفحه سیلندر هیدرولیک از منوی اصلی وب سایت رسمی شرکت رانش هیدرولیک سهند به آدرس www.rhsahand.com  قابل دانلود است. 

نکاتی در باره نگهداری سیلندرهای هیدرولیک:

نشتی خارجی: چنانچه درپوشهای دو سر سیلندر نشت روغن دارند، آنها را محکم کنید.در صورتی که نشتی ادامه داشت ، واشر درپوش را تعویض نمائید. اگر نشتی از محل گلویی شفت باشد کاسه نمد ( Seal ) آنرا عوض کنید.

نشتی داخلی: اگر پکینگ های پیستون نشی داشته باشند، جابجایی شفت در زمان کار کاهش می یابد که به “تنبلی جک” معروف است . بدین ترتیب که نشتی جزئی پکینگ در ابتدای خرابی باعث کندی حرکت سیلندر شده و درنهایت چنانچه تعمیرات لازم صورت نگیرد ، سیلندر در زیر بار بازمی ایستد.

سیلندر هیدرولیک – رانش هیدرولیک سهند

آلودگی : آلودگی روغن که در اثر بی توجهی در هنگام مونتاژ سیلندر و یا در اثر عدم حفاظت از سیستم در مقابل گرد و غبار محیط بوجود می آید مهمترین عامل موثر در ایجاد خش و فرسودگی در سطوح شفت ، سیلندر ، و سیل ها و پیستونها ست. استفاده از کاورهای مخصوص و گردگیرها باعث افزایش عمر قطعات هیدرولیکی است.

نامناسب بودن ویسکوزیته روغن : کارکرد کند جک در هنگام استارت اولیه و عادی شدن آن بعد از گرم شدن روغن ، نشانه بالابودن ویسکوزیته روغن بکاررفته در سیستم است. درغیر این صورت کلیه عناصر سیستم نیاز به کنترل دارند.

نصب غلط سیلندر : استفاده از پایه های نگهدارنده گوناگون برای نصب سیلندر بایستی با دقت صورت گیرد . عدم توجه به سفت بودن پین ها و پایه های ساپورت باعث بروز مشکلاتی در سیستم خواهد شد که خوردگی سیلندر و پکینگ از آن جمله اند.

Misalignment: شفت سیلندر در هرشرایطی باید در راستای محور خود و بصورت خطی عمل کند . تحمیل بار جانبی به شفت باعث سائیدگی شفت و سیلندر و پکینگ ها خواهد شد. و درصورت اعمال بار بیشتر ، خم شدن و ازکارافتادن سیلندر اجتناب ناپذیر می گردد.

متخلخل شدن شفت : خوردگی و زنگ زدگی و جریان آب و هوا و یا ضربات ناشی از برخورد اجسام سخت وسنگین و یا پرش لکه های قوس الکتریکی درهنگان جوشکاری در مجاورت سیلندرها باعث ایجاد حفرها و پستی بلندی هایی در سطح شفت می گردد که نتیجه آن نشت روغن و معیوب شدن پکینگ ها خواهد بود. روکش های پارچه ای و چرمی یا پلاستکی جهت حفاظت از شفتها کاملا ضروری و الزامی است.

سیلندرهای Single-Acting  در سمت خشک آنها باید دارای مجرای تنفس باشند لذا برای جلوگیری از نفوذ آلودگی ها و گرد وغبار از این محل ، از فیلترهای مخصوص استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.