جک هیدرولیک استاندارد با کاربرد ویژه

شرکت مهندسی و ساخت رایان هیدرولیک سام با طراحی، ساخت و تولید محصولاتی با عنوان عمومی جک هیدرولیک قالب و جک هیدرولیک کلمپ فرآیند طراحی و ساخت قالب تزریق پلاستیک و قالب دایکاست و کلمپ های هیدرولیک را برای سازندگان آنها تسهیل می نماید.

منظور از المانها و اجزایی تحت عنوان جک هیدرولیک قالب آن دسته از جک های هیدرولیک هستند که در ساخت قالب پلاستیک کاربرد داشته و ساخت قالب پلاستیک با کاربرد این جک ها از بعد فنی و اقتصادی بهتر و راحت تر می شود.

جک هیدرولیک قالب پلاستیک

شرح مختصری در مورد جک های هیدرولیک قالب پلاستیک

جک هیدرولیک قلمی (RHS/PDC Hydraulic Cylinders)

این نوع از جک های هیدرولیک دارای بدنه گرد (استوانه ای شکل) بوده و دو سر ابتدایی و انتهایی جک بصورت رزوه شده هستند. از این رزوه ها برای نصب جک روی قالب و کلمپ و فیکسچر و یا هر تجهیز دیگر استفاده می کنند.

اندازه رزوه مذکور متناسب با سایز جک و قطر بیرون لوله جک است. فشار کاری جک هیدرولیک قلمی ۱۰۰ بار می باشد.

جک هیدرولیک قلمی را می تواند به صورت دو طرفه ساخته شود که حرکت های رفت و برگشت آن با فشار روغن باشد و نیز از نوع یک طرفه که حرکت برگشت آن توسط فنر صورت تولید نمود.

جک هیدرولیک کامپکت (RHS/Compact Hydraulic Cylinders)

جک هیدرولیک کامپکت می تواند در دو نوع با بدنه گرد ( استوانه ای ) و یا بدنه مکعبی چهارگوش ساخته شوند، هر چند که این جک ها عمدتاً بصورت چهارگوش ( مکعبی ) تولید می شوند و نوع استوانه ای آنها کاربرد چندانی ندارد. فشار کاری جک هیدرولیک کامپکت ۱۰۰ بار می باشد.

جک هیدرولیک قلمی را می توان در دو نوع دو طرفه که رفت و برگشت آن با فشار روغن باشد و یک طرفه که برگشت آن توسط فنر باشد تولید نمود.

آدرس اینترنتی و سایت شرکت تجهیزات اتوماسیون خط تولید در تامین گریپر