فیلتراسیون روغن هیدرولیک

شرکت مهندسی و ساخت رایان هیدرولیک سام سازنده یونیت فیلتراسیون روغن هیدرولیک (Hydraulic Oil Filtration Machine)  با برند تجاری RHS می باشد.

یونیت قابل حرکت فیلتراسیون روغن هیدرولیک  ( دستگاه متحرک تصفیه روغن هیدرولیک) یکی از پرکاربردترین و ضروری ترین تجهیزات و ابزارهای حفاظت و نگهداری از سیستم های هیدرولیک میباشد. بر اساس تجربیات کسب شده از بازدید یونیت هیدرولیک و سیستم های هیدرولیک در حال کار بر روی ماشین آلات و تجهیزات گوناگون می توان ادعا نمود که یکی از رایج ترین علل خرابی و عدم کارکرد مناسب سیستم های هیدرولیک و نیاز به تعمیر و تعویض قطعات سیستم هیدرولیک و عملگر های هیدرولیکی مساله ایرادات روغن هیدرولیک و نا مناسب بودن آن است.

بدیهی است که هزینه ناشی از زمان توقف دستگاه ها، خطوط تولید و سایر مسایل مربوط به تولید هزینه ای بسیار بیشتر از هزینه های تعویض روغن و قطعات سیستم هیدرولیک به صاحبان صنایع تحمیل می کند.

استفاده از تجهیزات سیار تصفیه روغن عامل بسیار مهمی در نگهداری صحیح روغن هیدرولیک و استفاده از روغن در بالاترین عمر مفید ممکن آن است.

قیمت بالای خرید روغن هیدرولیک برای تعویض و همچنین هزینه های ناشی از توقف ماشین و تجهیز در زمان سرویس و نگهداری آنها دلیل بزرگی بر استفاده از دستگاه ها و تجهیزات سیار فیلتراسیون روغن هیدرولیک در کارخانجات است.

فیلتراسیون روغن هیدرولیکبرخی کاربردهای مهم و اصلی یونیت و تجهیزات سیار فیلتراسیون روغن هیدرولیک (Hydraulic Oil Filtration Machine)

  • تصفیه روغن هیدرولیک جدید ( آکبند) قبل از ریختن روغن به مخزن سیستم هیدرولیک
  • انتقال وجابجایی روغن بین دو یا چند مخزن هیدرولیک و یا سایر مخزن های روغن
  • تصفیه چرخشی روغن موجود در داخل مخزن سیستم های هیدرولیکی نصب شده و در حال کار
  • فیلتراسیون روغن سیستم های هیدرولیک، تصفیه روغن گیربکس ها و فیلتراسیون روغن روانکار در سایر تجهیزات صنعتی

هیچ تضمینی وجود ندارد که روغن درون بشکه پلمب شده و خریداری شده از کارخانه تولید روغن به اندازی کافی تمیز بوده و نتواند آسیبی به سیستم هیدرولیک شما نزند.

مروری بر سیستم های سیار فیلتراسیون روغن در شرکت رکسروت