فیلتراسیون روغن

شرکت مهندسی رایان هیدرولیک سام با اتکاء به تجربیات ارزنده متخصصین خود طراحی و ساخت یونیت فیلتراسیون روغن پرتابل (فیلتر کارت) را آغاز نموده است. 

طراحی و ساخت یونیت فیلتراسیون پرتابل (فیلتر کارت)

یونیت فیلتراسیون پرتابل یکی از مهمترین ابزارها و تجهیزات نگهداری سیستمهای هیدرولیک میباشد. بر طبق آنچه که از بررسی ها و مطالعات آماری معتبر و دقیق انجام شده از مراکز صنعتی و علمی حاصل شده است می توان گفت حدود ۸۰ درصد مشکلات سیستمهای هیدرولیک که منجر به تعمیر،تعویض قطعات و عملگرهای هیدرولیک و همچنین اختلالات عملکردی سیستم هیدرولیک می شود، ناشی از وجود ذرات اضافی در روغن میباشد. واضح است که توقف و خواب دستگاهها و ماشین آلات، خطوط و فرایندهای تولیدی شرکتها هزینه ای بسیار بالاتر از تعویض روغن و یا قطعات مجموعه هیدرولیک به صنایع تولیدی وارد میکند.

عملکرد یونیت فیلتراسیون

  • فیلتراسیون روغن های جدید قبل از ورود به یونیت و سیستم هیدرولیک
  • انتقال وجابجایی روغن بین مخازن
  • تصفیه روغن موجود در درون یونیت هیدرولیک
  • فیلتراسیون روغن هیدرولیک، گیربکس و روانکارها
  • پشتیبانی وتکمیل فیلتراسیون موجود در سیستم

برخی کاربردهای یونیت فیلتراسیون پرتابل

در مجموعه هایی که در آنها از سیستمهای هیدرولیک و روانکاری استفاده می شود و یا به عبارت دیگر در هر جاییکه از روغن صنعتی استفاده گردد، بحث فیلتراسیون و تصفیه روغن نیز مطرح می باشد. از جمله صنایعی که از یونیت تصفیه روغن استفاده می کنند می توان به شرح زیر نام برد:

صنایع فولاد سازی و شکل دهی فلزات، تولید خودرو و قطعه سازی، انواع پرس های هیدرولیک و ضربه ای، ماشین آلات دایکاست و ریخته گری، ماشین آلات راهسازی و معدنی، صنایع کشتی سازی، ماشین آلات لاستیک و تزریق پلاستیک، تجهیزات و ماشین آلات جابجایی و انتقال مواد، ماشین آلات تجهیزات کشاورزی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، سازندگان ماشین آلات صنعتی، نیروگاهها و سد سازی، لوله سازی

فیلتراسیون روغن

لینک به شرکت همکار در سفارشات خارجی