روغنکاری

شرکت مهندسی و ساخت رایان هیدرولیک سام با توجه به نیاز مبرم صنایع کشور از جمله صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی، صنایع فولاد، صنایع سیمان و معدنی و نیز دیگر صنایع بزرگ، اقدام به طراحی و ساخت سیستم های روغنکاری تحت فشار ( Forced Lubrication System) نموده است. بصورت کلی در آن دسته از صنایع و کارخانجات که دارای ماشین های دوار و یا ماشین های دائم کار نظیر کانوایرها و تجهیزات انتقال مواد هستند، استفاده از سیستم های روغنکاری تحت فشار امری اجتناب ناپذیر است.

مزایای سیستم های روغنکاری تحت فشار (Lube Oil System)

   تضمین عملکرد تجهیزات با ضریب اطمینان بالا

   تضمین کارکرد صحیح تجهیزات دوار و تجهیزات با کار مداوم

   کاهش هزینه نگهداری تجهیزات دوار و تجهیزات با کار مداوم

   روانکاری با راندمان بالا و کاهش مصرف انرژی

دانلود کاتالوگ عمومی سیستم روغنکاری تحت فشار برای تجهیزات صنعتی

طراحی و ساخت سیستم های روانکاری در این شرکت برای گستره وسیعی از کاربردها صورت میگیرد. صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاهها و کارخانجات دارای تجهیزات صنعتی دوار بزرگ و ماشین های دائم کار نظیر کانوایرها و تجهیزات انتقال موادمصرف کننده این سیستمها هستند. روغن کاری کمپرسورها، روغنکاری توربین گازی و توربین بخار، روغنکاری رآکتورهای صنعتی و کشاورزی، روغنکاری یاتاقان های پمپ گریز از مرکز، روغن کاری پمپ های فشار قوی، روغن کاری موتورهای الکتریکی، روغن کاری پمپ نیروگاهی، روغن کاری پمپ تغذیه بویلر و روغن کاری انواع تجهیزات صنعتی سنگین در خط تولید کارخانجات فولاد، سیمان و دیگر صنایع معدنی پر قدرت و دور بالا از موارد کاربرد سیستمهای روانکاری تحت فشار محسوب می شوند. طراحی و ساخت سیستمهای روغن کاری تحت فشار در شرکت رایان هیدرولیک سام می تواند تحت استاندارد API 614 و یا استانداردهای صنعتی انجام شود.

روغنکاری تحت فشار، Lube Oil System

کاربردها: سیستمهای روانکاری با روغن و یا بعبارت دیگر سیستمهای روغنکاری، از تجهیزات لاینفک توربوماشین ها و سایر تجهیزات دوار و تجهیزات دائم کار هستند. عملکرد نا صحیح سیستم روانکاری سبب اختلال در عملکرد این ماشین ها خواهد شد. لذا تمامی مراحل طراحی، تامین قطعات، ساخت، تست و نصب این سیستمها باید با دقت بسیار بالا و با رعایت دقیق استانداردهای مربوطه باشد.

لینک به شرکت همکار در سفارشات خارجی