سیستم روغن کاری

شرکت مهندسی رایان هیدرولیک سام با توجه به نیاز مبرم صنایع کشور از جمله صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی و دیگر صنایع بزرگ که دارای ماشین های دوار هستند و همچنین مشکلات مربوط به تامین تجهیزات صنعتی از شرکت های خارجی و از طرفی با اتکاء به تجربیات ارزنده متخصصین و مهندسین کارآزموده صنایع پمپ سازی، اقدام به طراحی و ساخت سیستم های روغنکاری تحت فشار ( Forced Lubrication System) نموده است. 

طراحی مهندسی و ساخت سیستم های روغنکاری تحت فشار (Lube Oil System)

کاربردها: توربوماشین ها (روغن کاری توربین گازی – روغن کاری توربین بخار – روانکاری پمپ گریز از مرکز – روانکاری کمپرسور)

                روغن کاری ماشین های دوار (گیربکس – رآکتور – تجهیزات صنعتی)

دانلود کاتالوگ عمومی سیستم روغنکاری تحت فشار

طراحی و ساخت سیستم های روانکاری در این شرکت برای گستره وسیعی از کاربردها صورت میگیرد. صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاهها و کارخانجات دارای تجهیزات صنعتی دوار بزرگ و ماشین هایی همانند کمپرسورها، توربین بخار، توربین گازی و رآکتورها، مصرف کننده این سیستمها هستند. با توجه به حساسیتهای بالای مصرف کننده گان سیستمهای روغنکاری و از جمله سیستم روغنکاری توربین بخار، لزوم رعایت استانداردهای مربوطه وجود دارد و از اینرو طراحی و ساخت این سیستمها در این شرکت تحت استانداردهای  API – ANSI – ISO صورت میگیرد.

روغنکاری تحت فشار

کاربردها: سیستمهای روانکاری با روغن و یا بعبارت دیگر سیستمهای روغنکاری، از تجهیزات لاینفک توربوماشین ها و سایر تجهیزات دوار هستند. توربوماشین ها شامل پمپ های گریز از مرکز بزرگ، کمپرسورها، توربین ها و همچنین ماشینهای دوار و بالاخص ماشین های دوار با کار ممتد و دائمی نظیر گیربکس های بزرگ، رآکتورهای شیمیایی و کشاورزی و سایر تجهیزات صنعتی دوار از عمده مصرف کنندگان سیستمهای روغنکاری هستند. عملکرد نا صحیح سیستم روانکاری سبب اختلال در عملکرد این ماشین ها خواهد شد. لذا تمامی مراحل طراحی، تامین قطعات، ساخت، تست و نصب این سیستمها باید با دقت بسیار بالا و با رعایت دقیق استانداردهای مربوطه باشد. سایتهای پتروشیمی، ایستگاههای انتقال گاز، پالایشگاه ها، کارخانجات دارای تجهیزات و ماشینهای دوار با سرعت بالا از مصرف کنندگان سیستم های روانکاری هستند. ملزومات و استاندردهای بکار رفته در طراحی و ساخت سیستم های روانکاری گوناگون با یکدیگر متفاوت هستند.

لینک به شرکت همکار در سفارشات خارجی      ارتباط با صفحه لینکدین